Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tragédie na Morávce: Muž se s dcerami vydal na rozvodněnou řeku. Výlet skončil smrtí jedné z nich

Tragédie na Morávce: Muž se s dcerami vydal na rozvodněnou řeku. Výlet skončil smrtí jedné z nich
Zdroj: HZS Pardubického kraje
tragédie
Nezodpovědný muž si výlet s dcerami na člunu bude asi do smrti vyčítat. I přes řadu výstrah se tříčlenná posádka vydala raftovat na rozvodněnou řeku Morávku. Adrenalinová zábava skončila rodinnou tragédií.

K nehodě došlo v neděli odpoledne. Muž se spolu s dětmi vydal raftovat na rozvodněnou řeku Morávka na Frýdecko-Místecku v Moravskoslezském kraji. Bohužel došlo k převrácení plavidla. Podle informací serveru novinky.cz osmiletá dívenka spolu s otcem a 15letou sestrou vypadla z člunu v silném proudu rozvodněné řeky. Mladší nehodu nepřežila.

"Dospělá osoba a jedno nezletilé dítě se dostali na břeh poblíž soutoku, třetí, nezletilá osoba, byla ve vážném stavu vytažena z vody hasiči ve spolupráci se zdravotnickými záchranáři až na řece Ostravici," uvedl mluvčí moravskoslezských hasičů Marek Gašparín. „Přes veškerou snahu lékařů dítě bohužel, zemřelo,“ řekla mluvčí Fakultní nemocnice v Ostravě Petra Petlachová.

Podle mluvčí policie Soni Štěstínské vyplul otec s dětmi z Dobré. Policisté nyní vyšetřují z jakého důvodu se člun převrátil.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy