Tragédie na Morávce: Muž se s dcerami vydal na rozvodněnou řeku. Výlet skončil smrtí jedné z nich

K nehodě došlo v neděli odpoledne. Muž se spolu s dětmi vydal raftovat na rozvodněnou řeku Morávka na Frýdecko-Místecku v Moravskoslezském kraji. Bohužel došlo k převrácení plavidla. Podle informací serveru novinky.cz osmiletá dívenka spolu s otcem a 15letou sestrou vypadla z člunu v silném proudu rozvodněné řeky. Mladší nehodu nepřežila.
„Dospělá osoba a jedno nezletilé dítě se dostali na břeh poblíž soutoku, třetí, nezletilá osoba, byla ve vážném stavu vytažena z vody hasiči ve spolupráci se zdravotnickými záchranáři až na řece Ostravici,“ uvedl mluvčí moravskoslezských hasičů Marek Gašparín. „Přes veškerou snahu lékařů dítě bohužel, zemřelo,“ řekla mluvčí Fakultní nemocnice v Ostravě Petra Petlachová.
Podle mluvčí policie Soni Štěstínské vyplul otec s dětmi z Dobré. Policisté nyní vyšetřují z jakého důvodu se člun převrátil.
Karel Horváth z Extrémních proměn odhalil pozadí vztahu se slavným bratrem. Velká křivda i nečekaný posun
Související články

Drama v Praze. Kamion narazil do sloupu a vzplál, požár zablokoval dopravu na Jižní spojce

Tragédie u přehrady Olešná: Lidé shodili masivní kmen na devítiletou dívku, bojuje o život

Osmnáctiletý mladík machroval a při driftování zabil sebe i osmileté dítě. Absolutní nezodpovědnost, zuří policisté

Tragédie v dovolenkovém ráji: Čtyřicetiletý Čech se zřítil z vyhlídky před očima manželky
