Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Muž se narodil s podivným výrůstkem na obličeji. Lidé se ho kvůli tomu štítí a on musí žít na ulici

Vid je na svou anomálii zvyklý a nedokáže si představit, jaký je život
s normálním obličejem.
Zdroj: John Nettleton
+ Další fotografie
Dva Australané si udělali výlet do Kambodže. Narazili tam na muže s podivným výrůstkem na hlavě.

Diana Koski a John Nettleton byli na dovolené v kambodžském Phnom Penh, když na ulici potkali muže s podivným výrůstkem na tváři. Zakrývá mu celou polovinu obličeje.

Dvojici bylo muže líto. Přes tlumočníky se z něj snažili dostat další informace. Zjistili, že se jmenuje Vid a je mu třicet čtyři let. Výrůstek má už od narození. Lidé se ho kvůli tomu ale bojí a odhání ho od sebe. Vid žije na ulici a se svou tělesnou anomálií ani nemůže sehnat práci. Manželé se rozhodli, že pro něho seženou pomoc.

„Když jsem se ho zeptala, jestli se toho chce zbavit, ihned odpověděl, že ano. Řekla jsem mu, že se pokusíme udělat vše, co bude v našich silách, ale může to trvat měsíce. Má docela smysl pro humor. Řekl, že třeba už o něho budou mít konečně zájem ženy,“ sdělila Diana.

Společně s Johnem publikovala jeho fotku na Facebooku s dotazem o pomoc. Krátce nato se ozval jeden obchodník, který sehnal plastického chirurga. Nyní by měl Vid podstoupit potřebná lékařská vyšetření, aby se mohlo zjistit, zda je operace v jeho případě vůbec možná.

Související články

Další články