Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Muž se dlouhých 45 let nechtěl ukazovat na veřejnosti! Kvůli své nemoci totiž vypadá jako monstrum s vředy po celém těle!

Muž se skrýval dlouhých 45 let!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Velké neštěstí potkalo muže z Bangkoku. V patnácti letech onemocněl genetickou poruchou, která mu způsobuje růst četných nádorů po celém těle. Dlouhých 45 let se skrýval v džungli ve své chatce. Nyní se rozhodl, že se ukáže veřejnosti, měl k tomu totiž pádný důvod.

Shiti Charoenrattanaprapa to nemá rozhodně v životě jednoduché. Dlouhých 45 let se skrýval před veřejností a nechtěl vycházet mezi lidi. V 15 letech se u něj totiž projevila genetická nemoc zvaná neurofibromatóza.

Jedná se totiž o onemocnění, které způsobuje mnohočetné nádory zasahující nervovou soustavu. Muž se za svou nemoc velice styděl, a proto se rozhodl, že se bude stranit široké veřejnosti.

Jeho nemoc mu velmi komplikuje život. Nemůže si totiž najít práci, ženu a žít jako normální člověk. Nádory má všude po těle, obličej nevyjímaje.

Měl takový strach, že ho lidé odsoudí, že se sám odstěhoval hluboko do džungle. Pomoc mu nabídla organizace Červený kříž a potraviny mu nosí do jeho chatky dobrovolníci z nemocnice, kteří také pravidelně kontrolují jeho zdravotní stav.

Nyní se muž rozhodl po dlouhých letech ukázat na veřejnosti. Vrátil se zpět do Bangkoku, aby poctil památku thajskému králi Bhumibolu Adulyadejovi, který zemřel před několika týdny.

Související články

Další články