Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Muž s atrapou pistole přepadl obchod s oděvy: Peníze si neodnesl, tak znásilnil prodavačku!

Zdroj: policie ČR
násilník
V Praze na Žižkově došlo k přepadení obchodu s oděvy. Muž si pro peníze přišel s falešnou pistolí, pokladnu se mu však vykrást nepodařilo, a tak znásilnil prodavačku. Policie ho zadržela přímo na místě činu.

Policie byla o přepadení obchodu informována samotným majitelem. Na zloděje byl nenápadně upozorněn duchapřítomnou prodavačkou, když vešel do obchodu, přišla za ním, aby mu oznámila, že mají zavřeno, a rukou naznačila pistoli. Do prodejny policisté vešli s neprůstřelnými štíty a se samopaly. „Když majitel vstoupil do prodejny, tak jeho zaměstnankyně vyšla ze zázemí obchodu a řekla mu, že ho nemůže obsloužit, protože mají zavřeno. Navíc prsty u rukou naznačila zbraň,“ sdělil mluvčí policie Jan Daněk.

Pachatele našli schovaného za stolem v zadní místnosti obchodu, kde měl odloženou i zbraň, která byla později určena jako maketa. Muž chtěl původně vykrást kasu, to se mu ale nepodařilo, a tak donutil prodavačku, aby s ním odešla do zázemí obchodu. Tam si začal zkoušet oblečení a pak prodavačku s falešnou pistolí u hlavy znásilnil.

U pětadvacetiletého muže testy na drogy potvrdily přítomnost pervitinu v krvi. Policisté ho obvinili z loupeže a znásilnění, nyní mu hrozí až deset let ve vězení.

Související články

Další články