Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Muž roku Jakub Kraus (30) se stal na Den dětí otcem: Holčička dostala krásné jméno

Muž roku Jakub Kraus (30) se stal na Den dětí otcem: Holčička dostala krásné jméno
Zdroj: archiv Jakub Kraus
+ Dalších 6 fotografií
Novopečení rodiče
Muž roku 2015 Jan Kraus (30) a jeho žena Eva oslavili Den dětí opravdu s grácií. Na svět totiž přivítali jejich první společné děťátko. Narodila se jim dcerka, kterou pojmenovali Sofinka a je opravdu rozkošná.

Jakub Kraus byl v roce 2015 zvolen Mužem roku v soutěži, kterou pravidelně pořádaná David Novotný V roce 2018 se oženil se sexy Evou, která je bývalou reprezentantkou v bikini fitness. Svůj vztah se rozhodli posunout o metu dál, a tak začali pracovat na miminku.

Narození dcerky

Kraus se stal otcem symbolicky přesně na Mezinárodní den dětí Manželka Eva mu porodila krásnou a zdravou holčičku. Dítě pojmenovali krásným jménem Sofie. S radostnou novinkou se novopečený tatínek pochlubil na sociální síti.

"S ohromnou radostí oznamujeme příchod naší holčičky na svět. Je nádherná, jmenuje se Sofie a narodila se 1. 6. 2020 ráno," oznámil Kraus. "Měří 51 cm a váží 3910 g. Obě moje statečná děvčata jsou v pořádku," svěřil se fanouškům někdejší vítěz soutěže Muž roku

Na závěr poděkoval těm, kteří asistovali při porodu. "Moc moc děkujeme panu docentu Faitovi a VŠEM dalším, kteří u porodu byli. Jste nejen úžasně profesionální, ale hlavně neuvěřitelně lidští. Na tento den nikdy nezapomeneme," vzkázal na závěr Jakub Kraus.

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak rozkošná dcerka se jim narodila.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy