Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Muž roku a účastník Survivoru Josef Kůrka: Rodiče ho nechtěli, mámu neviděl 13 let

+ Dalších 5 fotografií

Josef Kůrka a Petr Švancara si na ostrově Survivoru vylili svá srdíčka. A oba přiznali, že za sebou mají velmi těžká období. Zatímco Švancara přiznal manželskou krizi se svou aktuální ženou Kamilou, se kterou se před časem téměř rozvedl, Kůrka promluvil o svém dětství. Rodiče o něj nejevili prý sebemenší zájem, až nakonec museli zasáhnout prarodiče, kteří ho vychovali. Milovaný dědeček, který mu byl otcem, navíc nyní umírá, řeší Švancara s Kůrkou ve videoukázce, kterou tvůrci show zaslali redakci eXtra.

Kůrkovo smutné dětství

Člen kmene Hrdinů Josef Kůrka je dalším potvrzením pravidla, že zdání klame. Navenek působí jako velký drsňák, chlap jako hora, uvnitř je to ale vlastně citlivý kluk. Hodně se na něm podepsalo složité dětství, ani jeden z rodičů se o něho nechtěl starat, řeší v Survivoru, který se vysílá pravidelně na Voyu a Nově Petr Švancara s Kůrkou.

"Odmalička mě vychovávali babička s dědou. Máma mě měla už v šestnácti, s tátou se pak rozvedli. Když přišlo na to řízení, tak každý už měl svoji rodinu. Proběhlo pár soudů a nakonec přišla babička s tím, že si mě vezme. Proto beru babičku s dědou jako rodiče," uvedl Muž roku 2016

Když se ho Petr Švancara, se kterým tato choulostivá témata řešil, zeptal, jestli je s rodiči v kontaktu, tak Kůrka řekl: "Mámu jsem už tak 13 let neviděl, ale táta se občas ozve. Když se z médií dozvěděl, že čekáme dítě, tak se ozval, což mi udělalo radost."

​Těhotná přítelkyně a umírající dědeček

Důvodů, proč byl Kůrka, smutný je víc, prvním je, že není v kontaku se svou těhotnou přítelkyní Angie Mangombe, která už je v pátém měsíci. Tím dalším je to, že jeho dědeček, kterého bere jako tátu, je vážně nemocný. "V prosinci odvezli dědu do nemocnice a od té doby tam je. Má rakovinu a začala se u něho projevovat stařecká demence, když jsem sem jel, tak to bylo tak vážný, že mu zbývalo pár měsíců, možná týdnů života," ​řekl jednatřicetiletý fitness trenér.

Kůrka našel oporu v bývalém fotbalistovi "Švancim", se kterým na ostrově tráví dost času. Švancara ho podržel a nabídl mu, že mu odmoderuje svatbu, prý dokonce i zadarmo. Fotbalový expert se pak rozpovídal také o svých trablích, které v osobním životě měl. "Já měl taky šílený minulý rok, s manželkou jsme si prošli nějakou krizí, kterou věřím, že jsme zažehnali, taky to bylo nepříjemné. To se samozřejmě nedá vůbec srovnat s tím, s čím si procházíš ty, ale taky tady přemýšlím nad blízkými. Párkrát už jsem slzičku taky musel zatlačovat," ​dodal Švancara na závěr.

V Survivoru každopádně začíná přituhovat, jak jsme psali...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy