Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Muž roku 2020 zná finalisty: Mezi nabušenými mladíky vyčnívá Alex s uhrančivým pohledem

+ Dalších 14 fotografií
Od včerejšího dne známe finalisty Muže roku 2020. Představení těch nejsympatičtějších adeptů si nenechala ujít ani herečka Ivana Jirešová (42), moderátorka a komička, Zuzana Bubílková (68) nebo herec Jiří Krampol (81). Mezi dvanáctkou finalistů bude skutečně těžké vybrat toho nejlepšího. Redaktorka eXtra.cz vyzpovídala adepta na Muže roku s číslem 6. Alexandra Kozáka, který je žhavým kandidátem na vítěze.

Jedním z dvanácti finalistů Muže roku 2020 čtyřiadvacetiletý obchodní ředitel IT z Prahy Alexandr Kozák. Fešák s uhrančivým pohledem a strništěm je odhodlaný stát se vítězem. "Já si myslím, že správný chlap by měl mít charisma, vyzařovat ze sebe takové to chlapství a to, že se dokáže postarat třeba o svoji ženu," řekl eXtra.cz nadějný model.

Potenciální ctitelky mají ale u Alexe smůlu. Je šťastně zadaný a nehodlá na sobě nic měnit. Do Muže roku se přihlásil hlavně kvůli sobě, aby si dokázal, že na to zkrátka má. Alex patří mezi velké favority, ale na druhou stanu, ho čeká ještě dlouhá cestu k finálovému galavečeru, kde se vše rozhodne.

Sympatický finalista s číslem šest tráví ve fitku až čtyři dny v týdnu a kdyby vyhrál, tak by chtěl lidi motivovat ke svým cílům a dokázat, že když se chce, tak to jde. Do galerie se můžete podívat na to, jak Alex na sobě maká.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy