Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Muž roku 2019 zná svého vítěze. Stal se jím sympatický podnikatel ze Vsetína

+ Dalších 7 fotografií
muž roku
Finálový večer Muže roku je za námi a my známe vítěze. Galavečer, který se již tradičně konal v Náchodě, prověřil všech dvanáct finalistů důkladně. Porota na konci večera zvolila trojici nejlepších. Vítězství si odvezl uhrančivý podnikatel Vojta Urban ze Vsetína.

Druhé místo pak obsadil lektor Jan Solfronk a na třetím místě skončil student Immanuel Adenubi. Vojta, který pracuje v oblasti zdravé výživy a životního stylu, byl ze všech soutěžících nejvyšší.

Soutěžící museli zvládnout úvodní taneční choreografii, módní přehlídku obleků i spodního prádla a kromě vymakaných postav museli finalisté ve volné disciplíně a při rozhovoru s celebritami ukázat i vtip, nápaditost a řečnické dovednosti, které porotu samozřejmě také zajímaly.

„Věřím že vítězové budou důstojně reprezentovat Českou republiku na mezinárodních soutěžích. Jsem spokojen s výsledky, byl to silný ročník,“ řekl pro eXtra.cz ředitel soutěže David Novotný. Finálovou dvanáctku představil ředitel soutěže na konci dubna.

Soutěžící se na finálový večer připravovali mimo jiné i na květnovém soustředění v Tunisku.

Co možná o soutěži Muž roku nevíte:

  • Muž roku je soutěž krásy pro muže, obdoba České Miss, kterou každoročně od roku 2000 pořádá David Novotný.
  • Od roku 2010 je pořadatel soutěže také držitelem licencí na mezinárodní soutěže pánské krásy Mister International a Manhunt International.
  • V roce 2013 přikoupil David Novotný také licenci na Men Universe Model (dříve Mister Universe).

Mohlo by vás zajímat

Další články