Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Muž roku 2019 zná svého vítěze. Stal se jím sympatický podnikatel ze Vsetína

Zdroj: Hermina archiv
+ Dalších 6 fotografií
muž roku
Finálový večer Muže roku je za námi a my známe vítěze. Galavečer, který se již tradičně konal v Náchodě, prověřil všech dvanáct finalistů důkladně. Porota na konci večera zvolila trojici nejlepších. Vítězství si odvezl uhrančivý podnikatel Vojta Urban ze Vsetína.

Druhé místo pak obsadil lektor Jan Solfronk a na třetím místě skončil student Immanuel Adenubi. Vojta, který pracuje v oblasti zdravé výživy a životního stylu, byl ze všech soutěžících nejvyšší.

Soutěžící museli zvládnout úvodní taneční choreografii, módní přehlídku obleků i spodního prádla a kromě vymakaných postav museli finalisté ve volné disciplíně a při rozhovoru s celebritami ukázat i vtip, nápaditost a řečnické dovednosti, které porotu samozřejmě také zajímaly.

„Věřím že vítězové budou důstojně reprezentovat Českou republiku na mezinárodních soutěžích. Jsem spokojen s výsledky, byl to silný ročník,“ řekl pro eXtra.cz ředitel soutěže David Novotný. Finálovou dvanáctku představil ředitel soutěže na konci dubna.

Soutěžící se na finálový večer připravovali mimo jiné i na květnovém soustředění v Tunisku.

Co možná o soutěži Muž roku nevíte:

  • Muž roku je soutěž krásy pro muže, obdoba České Miss, kterou každoročně od roku 2000 pořádá David Novotný.
  • Od roku 2010 je pořadatel soutěže také držitelem licencí na mezinárodní soutěže pánské krásy Mister International a Manhunt International.
  • V roce 2013 přikoupil David Novotný také licenci na Men Universe Model (dříve Mister Universe).

Související články

Další články