Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Muž roku 2016 Josef Kůrka nafotil žhavé akty: Čerstvě nezadaný hezoun bude hrát ve Slunečné

Muž roku 2016 Josef Kůrka nafotil žhavé akty: Čerstvě nezadaný hezoun bude hrát ve Slunečné
Zdroj: Archiv foto Milan Junek
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Galerie
Muž roku 2016 a čerstvě singl model a herec Josef Kůrka se odhodlal k nafocení pořádně žhavých snímků a brzy se tenhle sympaťák, který dřív pracoval jako vězeňský dozorce, opět objeví i v seriálu Slunečná. Josef byl v minulosti spojován zejména s herečkou Barborou Mottlovou, se kterou randil dva roky, rozchod potvrdili v polovině září tohoto roku.

Než se model a herec Josef Kůrka stal Mužem roku 2016, pracoval jako vězeňský dozorce. U poroty zabodoval nejen svou vysekanou postavou plnou tetování a darebáckým úsměvem, ale především velkým charismatem.

Jednou z hlavních pracovních činností je pro Josefa práce fitness trenéra a modela. Josef Kůrka se na svých sociálních sítích svěřil, že skrz koronavirus, vládní opatření a zákazy přišel o značnou část práce. "Dotklo se mě to hrozně moc. Přišel jsem o veškerou práci a poprvé v životě nevím, ale nebrečím a stupidními demonstracemi se tohle rozhodně nevyřeší."

Josef se také snaží uplatnil jako herec, což se mu už párkrát povedlo a opět se objeví v seriálu Slunečná, kde si v minulosti jednu roli střihl. "Moje postava se do Slunečné vrací a někdy v listopadu mám další natáčení," uvedl na svém Instagramu.

Protože se Josef uplatňuje hlavně jako fitness trenér, zdravý životní styl ho baví a neustále na svém těle pracuje, důkazem jeho práce jsou i žhavé akty, které nedávno nafotil.

Koukněte se do galerie a přesvědčte se, zda dostal titul Muže roku právoplatně.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy