Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Muž přivezl k porodu svou dvanáctiletou přítelkyni! Hned dostal klepeta

Zdroj: Profimedia
zneužití

Velké překvapení čekalo personál nemocnice v oklahomském městě Tulsa, když tam přijel čtyřiadvacetiletý muž s těhotnou přítelkyní. Zjistilo se totiž, že slečně bylo teprve dvanáct let.

Muž z Oklahomy byl zatčen za znásilnění poté, co podle policie přivezl dvanáctiletou těhotnou dívku, kterou označil jako svou přítelkyni, do nemocnice, aby porodila jejich dítě.

Podle policejního oddělení ve městě Tulsa byli 14. července přivoláni policisté do nemocnice Hilcrest Medical Center kvůli zprávě o možném znásilnění, týkající se 12leté rodící dívky. Podezřelý 24letý Juan Miranda-Jara se údajně přiznal policii, že je s dívkou ve vztahu od října 2020. Muž zároveň neskrýval své zmatení z toho, proč byli do nemocnice povoláni policisté.

"Vešli dovnitř, stejně jako každý jiný pár, nadšení, že porodí své novorozené dítě," řekl stanici Fox 23 zasahující policista Danny Bean. Podle něj si pár myslel, že situace je v pořádku, a neviděl na ní nic špatného.

V americkém státě Oklahoma je legální věk k sexu 16 let. Navzdory svému mladému věku porodila dívka zdravou dceru a později byla z nemocnice propuštěna, ale už bez svého přítele. Miranda-Jara byl zatčen kvůli obvinění ze znásilnění prvního stupně, ale policie uvedla, že může čelit dalším přečinům souvisejícím s těhotenstvím nezletilé.

Záhadou zůstává, jak muž přišel do kontaktu s mladou dívkou, proč jí bylo umožněno mít sexuální vztah s mužem dvakrát starším, než je ona, a jak mohla celý termín v poklidu donosit své dítě, aniž by kdokoli během devíti měsíců těhotenství oznámil její stav úřadům.

Související články

Další články