Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Muž porušil opatření kvůli koronaviru a vydal se ven: Snědl ho krokodýl

Zdroj: Pixabay.com
+ Další 3 fotografie
koronavirus
Muž ve Rwandě nebral ohledy na vládní opatření a i přes karanténu se rozhodl, že si půjde zarybařit. Jeho rozhodnutí nerespektovat pravidla, která musela být kvůli pandemii koronaviru nastavena, se mu nevyplatilo. Podle informací deníku New York Post ho zabil a snědl krokodýl.

Obcházet opatření se nevyplatí. O tom se přesvědčil muž z Rwandy, který se rozhodl, že i když by ven kvůli koronaviru chodit neměl, zkrátka si půjde zarybařit. Netušil, že to bude jeho poslední cesta a domů už se nikdy nevrátí.

Podle rwandských úřadů byl jedním z mála lidí, kteří karanténu nerespektovali a krutě se mu to vymstilo. „Rozhodl se nespolupracovat a nedodržovat opatření, která jsou zapotřebí k tomu, aby se šíření viru podařilo zastavit,“ uvedla Alice Kayitesi, starostka Kamonyi.

Incident se odehrál ve středu, kdy byly ostatky muže nalezeny u řeky Nyabarongo. Ta je známá tím, že v ní a jejím okolí žije spousta druhů ohrožených zvířat, kromě nich se tam však vyskytují i zvířata člověku nebezpečná jako právě krokodýli.

Opatření jsou nutná

Země Rwanda leží ve východní Africe a je aktuálně zemí, kterou z celého regionu koronavirus postihl nejvíce. Nakažených je tam 40, počty se ale zvedaly rychle, a proto bylo nutné zavést určitá opatření. Ačkoliv na Covid-19 v zemi ještě nikdo nezemřel, na nedodržování pravidel už ano. A to velmi krutou smrtí.

Související články

Další články