Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Muž pobíhal venku při zákazu vycházení a tvrdil, že nese ořechy. Bylo to něco jiného

Muž pobíhal venku při zákazu vycházení a tvrdil, že nese ořechy. Bylo to něco jiného
Zdroj: Policie ČR
pervitin
Na Praze 10 hlídka spatřila muže, který se v ulici Granátnická pohyboval v nočních hodinách, i když to neumožňuje nouzový stav. Policisté se muže ptali, proč zákaz vycházení porušil. Muž nebyl schopen odpovědět. Ale strážcům zákona ukázal nádobu s nápisem "Ořechy 2013".

Policejní hlídka si během sobotní služby chvíli před třetí hodinou ráno všimla podezřelého muže. Toho se chtěli zeptat, jaký má důvod k nerespektování zákazu volného pohybu.

To se sice nedozvěděli, ale místo toho se jim muž svěřil, že má u sebe drogy. V jeho tašce pak policisté našli plastovou nádobu s nápisem „Ořechy 2013“. Obsah nádoby však neměl s ořechy nic společného, ale jednalo se o 358 gramů pervitinu o čistotě sedmasedmdesát procent.

"Muž se ještě pokusil dózu s drogou vysypat, ale tomu policisté za použití donucovacích prostředků zabránili a muže zadrželi. Následně skončil šestatřicetiletý muž na policejní služebně. Nyní je stíhaný z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což mu hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi," uvedl mluvčí policie Jan Daněk.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy