Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Muž pije výměšky svého těla, žena se s ním odmítá líbat! Taky byste to nedali

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Podivná záliba
Kdo chce být ve formě, většinou si vystačí s pravidelnými návštěvami fitka. Tenhle muž to ale vyhrotil do naprostého extrému. Kvůli tomu, co denně prochází jeho ústy, se musel rozloučit s polibky od své manželky!

John Moniz-DePass (46) je patřičně hrdý na to, jak vypadá. Vždyť za jeho namakaným tělem jsou roky dřiny v posilovně. Jenže to není zdaleka jediný důvod, proč je v takové formě…

Někdejší účastník soutěže Mr. UniverseKanady totiž pravidelně pije svoji vlastní moč. A kdyby jenom to. V ledničce si schovává klidně i rok starou odpadní látku, ve které se potom koupe. John je zapřísáhlým frutariánem, což znamená, že smí pozřít pouze ovoce. Teď se snaží vyřadit z jídelníčku úplně všechny pokrmy a zůstat jen o vodě a moči!

Těžce to nese jeho manželka Dora, která si nemohla zvyknout ani na frutariánství. Odmítá dát Johnovi pusu, natož se s ním pořádně líbat. Schopná je toho jen poté, co si John vydrhne zuby.

„Moje první reakce byla znechucení. V ledničce jsem objevila moč a to jsem nesnesla. John mi o tom předtím neřekl, takže to byl šok. Doufala jsem, že ho to rychle přejde, ale stal se z toho životní styl. Kvůli tomu zápachu jsem na něj byla půl roku hnusná,“ řekla Dora britskému serveru DailyMail.co.uk.

Odporný smrad

Podle nebohé ženy je na podivném návyku nejhorší silný zápach. Proto mají po domě rozmístěny vonné svíčky a po Johnových koupelích běží ventilace na plné obrátky. „Snažíme se ten zápach skrýt aspoň před rodiči, ale je to vážně těžké. Před dětmi jsme to neutajili,“ vypráví Dora.

A zatímco John si nemůže účinky moči na své tělo vynachválit, okolí trpí. Dora už je pouhý krůček od toho, aby úplně rezignovala. „Na světě jsou i horší věci, proto se ho snažím akceptovat,“ uzavřela.

Ačkoliv nejde o úplně běžnou aktivitu, i mezi celebritami se najdou tací, kteří si na moči pochutnávají. Patří mezi ně i slovenský herec Milan Bahúl (58), kterého si pamatujete z Ordinace v růžové zahradě.

Související články

Další články