Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Muž označil kojící ženu v restauraci za „nechutnou“. Pobaví vás, co se dělo dál!

Jíst potřebujeme všichni.
+ Další 2 fotografie
Rodinka pouze chtěla obědem oslavit čtvrté narozeniny dcery Matildy. Jeden ze členů, čtyřměsíční Joseph ale tak úplně pevnou stravu ještě nezvládal. A tak se dvojnásobná maminka otočila směrem od ostatních hostů, zakryla se a začala ho kojit. Jenomže se stejně našel někdo, komu to vadilo.

„Já se tady snažím jíst,“ řekl muž od vedlejšího stolu, který na ni celou dobu zíral. Místo aby si hleděl svého, prostě čuměl na její prsa. A pak byl ještě hrubý, jako by byl jediný, kdo se v tu chvíli potřeboval najíst.

Nakonec jí řekl, že to, co dělá, je nechutné. „No, já s tím nepřestanu, jestli s tím máte problém,“ popsala mladá maminka situaci deníku Mirror. Když skončila s kojením, zvedla se, aby se na chvíli schovala na toaletě. Celá situace ji hodně zasáhla a nechtěla sprostému muži dopřát pohled na to, jaká je smutná a nešťastná. Cestou se jí číšník zeptal, co se stalo, a ona personálu vše popsala.

Mezitím k muži přišel manžel a velmi rázně mu vysvětlil, že takhle tedy ne. Časy se naštěstí mění a situaci vyřešila ihned obsluha. Padesátníkovi, který se pustil do maminky, nakázala, aby ihned opustil restauraci.

V tomhle případě zapracovaly boží mlýny velmi rychle.

Mohlo by vás zajímat

Další články