Někdy se stane, že jste svědky hrozivé události, jejíž obrovský význam se vyjeví teprve později a nabyde daleko větších rozměrů, mnohdy velmi smutných.

Může se jednat o tragédie celonárodního rozsahu, jako když jeden hasič náhodně filmoval budovu Dvojčat přesně v té chvíli, kdy do ní narazil dopravní boeing, a celá událost tak vstoupila do dějin jako 11. září, může se jednat o smutný den filmových fanoušků, kdy jako náhodně projíždějící svědek natočíte havárii červeného porsche a teprve později vyjde najevo hrůzná skutečnost.

Zřejmě v době, kdy tohle video bylo pořízeno, spaloval žár Paulovo tělo na sedadle spolujezdce. Přestože podle první verze mohl být Walker naživu ještě v době, kdy se auto vznítilo, alespoň si jeho fanoušci mohou oddechnout, že měl to „štěstí“ a okamžitě jej i řidiče zabil náraz, herec a jeho kamarád tedy aspoň netrpěli a ušli děsivému pomalému umírání.

Paul Walker (†40) byl zrovna na cestě na charitativní akci, když jeho přítel za volantem nezvládl rychlost a porsche vyletělo ze silnice, roztříštilo se o strom a o lampu, po nárazu začal vrak vozu hořet. Svědci se snažili vytáhnout těla z vozu, ale sami byli přitom ohrožováni na životě. Tragédie se stala v sobotu v podvečer v Los Angeles a zasáhla nejen filmový svět, ale i celou veřejnost.