Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Muž narozený ve znamení Štíra: S jakými znameními mu to klape? Čtěte podrobný partnerský a erotický horoskop!

Muž narozený ve znamení Štíra: S jakými znameními mu to klape? Čtěte podrobný partnerský a erotický horoskop!
Zdroj: Profimedia.cz
Komplikovaný a záhadný. Štír umí být přátelský a vřelý, ale i zamlklý a odtažitý.

Náš seriál o partnerských vztazích podle zvěrokruhu pokračuje. Už jsme si proklepli Berana, Beranku, Býka, Býčici, Blížence, Blíženkyni, Raka, Račici, Lva, Lvici, muže Pannu, ženu Pannu, muže Váhu a ženu Váhu Dneska nás čeká muž ve znamení Štíra.

Jaký je muž narozený ve Štíru?

Komplikovaný a záhadný. Štír umí být přátelský a vřelý, ale i zamlklý a odtažitý. Těžko poznáte, co se uvnitř něj odehrává. Je nevyzpytatelný. Mnohé ženy léta nevědí, s kým vlastně žily.

Je také soucitný, ochotný, sebejistý, houževnatý, loajální a trpělivý. Má obrovskou vůli a neomylnou intuici.

Muž ve znamení Štíra chce mít všechno pod kontrolou, je krajně podezíravý a nedůvěřivý. Nikdy nezapomíná. Když mu jednou ublížíte, až to budete nejméně čekat, tak vám to vrátí.

Ve vztahu bývá Štír majetnický a žárlivý. Od své partnerky vyžaduje naprostou věrnost a oddanost. Je mimořádně vnímavý, dokáže zaregistrovat sebemenší změnu ve vašem chování.

Charismatický muž ve Štíru je pro ženy neodolatelný a neskutečně přitažlivý. Lásku a sex prožívá velice intenzivně. Milování s ním je vášnivé, živočišné a energické.

Jeho sexualita nezná hranice. Štír rád experimentuje a libuje si v extrémních prožitcích. Je nekonvenční a nenasytný. Ženské tělo zná dokonale. Má sklony dominovat a svou partnerku touží ovládat.

Erotogenní zóna? Penis.

On Štír + ona Beranka

Skvělý citový soulad, mentálně jsou ti dva ale odlišní. Vztah muže ve znamení Štíra a ženy v Beranu nebývá vždy harmonický. Narušuje ho hlavně její žárlivost. Štír, i když svou ženu miluje a nevyměnil by ji ani za nic, musí neustále flirtovat s jinými. Ve financích se neshodnou, ona se mu zdá marnotratná. Zato sexuální přitažlivost je až osudová. On dokáže naplnit její nejskrytější touhy.

On Štír + ona Býčice

Žena narozená v Býku a muž ve Štíru k sobě patří. Ona je v citech opatrná a zamilovává se pomalu. Když ale narazí na Štíra, totálně ztratí hlavu. Pokud cítí, že on je ten pravý, zcela se mu poddá. Jde-li o skutečnou lásku, tihle dva se podvádět nebudou. Býčice by se jen měla vyvarovat svých majetnických tendencí. Sex bude naprosto famózní, neboť oba jsou mimořádně vášniví.

On Štír + ona Blíženkyně

Žena v Blížencích šarmantnímu muži ve Štíru podlehne snadno. On je ale žárlivý a majetnický, což se jí ani trochu nelíbí. Ona je pro něj výzvou, fascinují ho její dvě tváře. Na erotiku se dívají každý jinak. Štír je vášnivý milenec, žena ve znamení Blíženců si sexem pouze krátí čas, neumí se do milování úplně ponořit. Musejí se hodně snažit a přizpůsobovat, aby jim to spolu vydrželo.

On Štír + ona Račice

Empatie hned od prvního setkání. Muž narozený ve Štíru Račici dokonale chápe a umí ji ocenit. Vztah je postaven na důvěře. Když tito dva milují, očekávají od toho druhého totální oddanost a věrnost. Pokud je podvedete, rozhodně nečekejte odpuštění. K sexu mají rozdílný přístup. Štír je živočišný, žena v Raku jemná a citlivá. Aby jim to šlapalo naplno, musí si bezmezně důvěřovat.

On Štír + ona Lvice

Žena ve Lvu se od zkušeného muže ve znamení Štíra může mnohému naučit. On jí nabízí stabilitu a oddanost. Ale! Štír je žárlivý a ona obdiv od jiných mužů vyžaduje. Neshody jsou i v penězích, naštěstí si je ctižádostivá Lvice umí vydělat. V erotice ji zprvu přitahuje jeho tajuplná povaha, po čase ji to bavit přestane, Lvice potřebuje víc vzrušení. Když se budou opravdu snažit, fungovat mohou.

On Štír + ona Panna

Žena narozená v Panně a muž ve Štíru jsou zpočátku ostýchaví. Důvěřují si, až když se poznají lépe. Musí se také naučit vzájemné toleranci. On si váží její spolehlivosti, ona toho, jak je Štír dobrosrdečný. Ve financích panuje shoda. Oba ubíjí rutina. Jsou si oddaní. Potřebují si úplně věřit, jenom tak se uvolní a dojdou k fyzickému uspokojení. Až se sehrají, jejich sex bude vášnivý.

On Štír + ona Váha

Muž ve Štíru přitahuje ženu ve znamení Vah svou tajemností. Ona je samostatná, potřebuje se realizovat, v tomto by ji měl podpořit. Váha nemá na rozdíl od něj problém s komunikací. Když se snoubí jeho sebevědomí s jejím smyslem pro spravedlnost, mohou z toho vytěžit oba. V erotice ji Štír mnohému naučí. Měl by mít však na paměti, že ona bude vyžadovat i slovní vyznání lásky.

On Štír + ona Štírka

Žena a muž narození ve Štíru berou city vážně. Oba jsou něžní a mají ochranářské sklony. Přitahují je záhadné věci. Jejich vztah nejvíc ohrožuje nevěra. Když je někdo zradí, nejenže mu neodpustí, ještě se mu musí pomstít. Intimní život je úžasný po stránce fyzické i duševní. Štíři o sexu i rádi mluví. Při milování se umí uvolnit a oddat jeden druhému. Aby soužití vydrželo, musí se naučit odpouštět.

On Štír + ona Střelkyně

Žena ve Střelci je veselá a optimistická, muž ve Štíru si s ní dokáže užívat života. Ona miluje společnost, on by ji měl nechat bavit se i samotnou a vyvarovat se podezřívavosti. Střelkyně si musí hlídat svou upřímnost, aby mu vyřčenými slovy neublížila. V penězích se neshodnou. V posteli se nuda nekoná. Štíra přitahuje její otevřenost, vášeň a fantazie. Jejich milování bude nádherné.

On Štír + ona Kozorožka

Muž ve znamení Štíra a žena v Kozorohu k lásce přistupují seriózně. Oba jsou trpěliví, praktičtí, mají silnou vůli. Soukromí si váží nadevše. Vždy si mají o čem povídat. Sexuální přitažlivost je ohromná. Umí vytušit, jak se ten druhý cítí. Kozorožka se s ním dokáže uvolnit a oddat se mu. Přitahuje ji Štírova ohleduplnost i tajemnost. Občas by si měli intimní život zpestřit, aby se nezačali nudit.

On Štír + ona Vodnářka

Žena ve Vodnáři dokáže odhalit, jaký muž narozený ve Štíru je. Oba jsou ambiciózní a nezávislí, mají podobný žebříček hodnot. On potřebuje ženu, kterou bude obdivovat a respektovat. Ona by se od rozvážného Štíra měla naučit kontrolovat svou vznětlivost. V sexu by jim to klapat mělo. Vodnářka by se jen měla snažit ukočírovat svou fantazii, Štír potřebuje při milování pocit sounáležitosti.

On Štír + ona Ryba

Muž ve Štíru a žena ve znamení Ryb jsou zpočátku opatrní. Potřebují druhému důvěřovat, než se zamilují. On je vůdčí typ, ona se mu ochotně podřídí. Štír by toho však neměl zneužívat, jeho sobectví by mohlo způsobit potíže. Sexuální život je neuvěřitelný. S nikým jiným nezažijí takovou vášeň, intenzitu prožitku a uspokojení. Sex je spolu také udrží, i když do vztahu přijdou nejrůznější problémy.

Denní a erotické horoskopy pro všechna znamení najdete tady

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy