Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Muž na nádraží v Děčíně křičel, že je Spiderman, a přivázal se ke stožáru: Vlaky stály

zásah
Už několik hodin je přerušený provoz elektrických lokomotiv a omezený provoz motorových na nádraží v Děčíně. K jednomu ze stožárů se tam přivázal muž, zřejmě se sebevražednými sklony, který vykřikoval, že je Spiderman. Na místě zasahuje policie.

Omezení provozu na železničním nádraží v Děčíně má na svědomí muž, který se v úterý před pátou hodinou ranní přivázal k jednomu ze stožárů trakčního vedení. „Na děčínském hlavním nádraží je zastaven provoz elektrické trakce a velmi omezen nezávislé trakce z důvodu pohybu osoby se sebevražednými úmysly (vylezl na stožár trakčního vedení),“ píše se na Twitteru Pražské integrované dopravy.

Na nádraží zasahovali hasiči. „Ten člověk tam byl přivázaný a prohlašoval něco ve smyslu, že je akční hrdina typu Spiderman. Událost jsme předali drážním hasičům,“ uvedl pro TN.cz mluvčí hasičů Milan Rudolf.

Ještě krátce před devátou hodinou byl muž stále přivázaný ke sloupu, ačkoliv se ho policisté snaží dostat dolů, on nespolupracuje. „Na místě jsou policejní vyjednavači a snaží se muže ze sloupu dostat dolů. Muž chvíli spolupracuje, chvíli ne,“ uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Petra Trypesová.

Policii se povedlo muže přesvědčit aby slezl krátce před jedenáctou hodinou. Na sloupu strávil téměř 7 hodin, policisté ho poté odvezli na místní obvodní oddělení.

Mohlo by vás zajímat

Další články