Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Muž na Mladoboleslavsku se pokusil znásilnit 34letou ženu: Policie po něm pátrá, neviděli jste ho?

Muž na Mladoboleslavsku se pokusil znásilnit 34letou ženu: Policie po něm pátrá, neviděli jste ho?
Zdroj: Mladá Boleslav FB / koláž eXtra
+ Další fotografie
otřesný moment
Kriminalisté na Mladoboleslavsku pátrají po muži, který se podle všeho chtěl pokusit znásilnit 34letou ženu. Incident se odehrál v úterý v ranních hodinách. Napadená zrovna mířila do zaměstnání. Nakonec se jí podařilo utéct. Všechno zachytily bezpečnostní kamery. Mladoboleslavští policisté po muži pátrají. Nezahlédli jste ho?

Naprosto běžné a normální ráno se pro 34letou ženu z Mladé Boleslavi změnilo v horor. Před osmou ráno byla na cestě do práce, když jí v ulici Na Šafranici neznámý muž vzal za kabelku a přitiskl ke zdi. Muž měl na sobě roušku. Žena začala křičet a chtěla se vymanit z jeho sevření, to se jí však nepodařilo.

Incident byl krátký, zato traumatický

Neznámý muž ji objal a silou se na ni přitiskl, co nejblíže to šlo. Žena se pokusila o další úprk, který se jí nakonec povedl, muže ze sebe strhla a utekla do práce. Muž se v té samé chvíli dal také na útěk. Jakmile napadená dorazila do zaměstnání, psychicky se zhroutila a její šéf okamžitě zkontaktoval policii. Pro ženu byl tento 30vteřinový incident jistě velmi traumatický.

"Při útěku si agresor strhl z obličeje roušku. A my nyní prosíme případné svědky, kteří ho na kamerovém záznamu poznají, aby kontaktovali linku 158," uvedla pro Novu mluvčí mladoboleslavských policistů Lucie Nováková. Fotky jsou pořízené z kamerového záznamu v Mladé Boleslavi.

Muž při přepadení mluvil česky a vypadá na zhruba 25 let. Je vysoký asi 170 až 175 centimetrů. Má hnědé vlasy a modré oči. Byl oblečen do džínových kraťasů, šedého trika s barevným potiskem a na zádech měl černý batoh. Na lýtku pravé nohy má výrazné tetování.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy