Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Muž mnoha tváří Jakub Štáfek o své přítelkyni: Normálně bych se s ní netajil, ale...

Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
promluvil pro extra
Řadí se k lidem, kteří by svůj talent mohli rozdávat druhým na potkání... Nejen v herecké branži se mu daří, ale teď ukázal, že i v zápasnické kleci v disciplíně MMA mu to hravě jde. Řeč je o Jakubu Štáfkovi (29), který si své soukromí střeží jako oko v hlavě. Nikdy nemluví o své partnerce, pro eXtra.cz udělal ale malou výjimku.

Před vyprodanou O2 arenou předvedl, že když mu stojí v cestě překážka, dokáže ji hravě odstranit Hned v prvním kole svého zápasu poslal totiž soupeře ze Slovenska velmi rychle k zemi. Vysloužil si obří aplaus, lidé skandovali jeho jméno.

Hvězda seriálu Ulice Matěj Jordán redaktorovi eXtra.cz přiznal, že první, kdo mu po zápase gratuloval, byla jeho láska. "Gratulovala mi partnerka. Vítězství byl pro mě elixír emocí a pochopitelně jsem rád, že mí nejbližší měli z mého vítězství radost," prozradil eXtra.cz sympatický Jakub.

Promluvil o přítelkyni

Kdo je ale jeho partnerka, o které nikdy nemluví? "Já bych se tím normálně netajil, ale nechci, aby ji někdo otravoval. Já si tohle soukromí kvůli tomu hrozně hlídám. Je mi jasný, že jednou mě někdo asi nafotí, ale necítím, že bych o své přítelkyni chtěl lidem vyprávět. Jsem šťastný, je mi skvěle s mou partnerkou a to je asi celé. Do showbyznysu a podobných věcí ji zkrátka nechci tahat," byla slova Jakuba, který je na svou partnerku hodně hrdý.

Jakuba, který se proslavil také jako Lavi z Vyšehradu, by mělo doma rádo mnoho žen. Je to pohledný muž s všestranným talentem. Jeho srdce patří ale jen jediné. A vůbec se nelze divit, že si svou lásku chce nechat lidově řečeno pod pokličkou. Kdo ví, třeba všechny brzy překvapí svatbou a potomkem. Věk na to rozhodně má.

Související články

Další články