Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Muž měl znásilnit a zabít čtyřletou holčičku: Vesničané vzali zákon do vlastních rukou…

Muže nakonec pověsili na stromě.
Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
Čtyřletá holčička přijela se svou rodinou do vesnice Reyes na severu Bolívie. Byla nalezena mrtvá a někdo ji navíc před smrtí znásilnil. Policie údajného pachatele našla a zavřela do vazby. Jenomže lidem se nechtělo čekat na soud, a tak vzali spravedlnost do vlastních rukou.

Záběry ukazují, jak rozzuřený dav vběhne na místní policejní stanici. Ta tedy spíš připomíná dřevěnou boudu, a tak není problém rozkopnout dveře. Na místě je pouze pár policistů, kteří nemají šanci dostat situaci pod kontrolu.

Obviněného pedofila dav vytáhne na ulici, sváže a vláčí po zemi. Několik lidí ho bije. O několik minut později ho věší na strom. Policie zatím z lynčování nikoho neobvinila. Zkoumá nahrávky ze sociálních sítí a zpovídá účastníky celé události.

Ivan Zambrana, velitel speciální jednotky v boji proti trestní činnosti, řekl místním médiím, že těla mrtvé holčičky i jejího údajného vraha byla převezena k pitvě a dalšímu vyšetřování.

Pozor, obrázky v galerii jsou jenom pro silné povahy!!!

Související články

Další články