Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Muž měl podezření, že jeho uklízečka krade v domě. Když se podíval na kamery, zjistil, že pígluje hlavou v klíně…

Tohle manžel nečekal!
Manžel vybral na první pohled zodpovědnou pětadvacetiletou vysokoškolačku, aby uklízela v jejich domě. Mladá dívka byla natolik šikovná, že zvládala nejenom uklízet celý dům. Ale také řádně pouklízela v rozkroku mužovy ženy!

Tohle znají především v Americe. Častokrát je manželský pár natolik zaneprázdněn prací a starostí o své děti, že jim už nezbývá čas na úklid. Proto se většinou uchylují k řešení, že si za úklid platí.

Tohle povolání sice není kdovíjak lukrativní, ale pro dívky na vysoké škole to je ideální přivýdělek ke studiu.

Manželský pár se rozhodl, že svěří péči o svůj dům do rukou pětadvacetileté vysokoškolačky. Samozřejmě i oni měli problém s tím, že neradi důvěřují cizím lidem.

Ale slečna měla velmi dobré hodnocení a jevila se jako spolehlivá mladá dáma, takže jí dali šanci. Po nějaké době se ovšem manželovi něco nezdálo. Měl pocit, že jim jejich dívka na úklid krade v domě.

Proto na nic nečekal a nainstaloval do ložnice kamery. Když se na ně posléze díval, nestačil věřit svým očím.

Na kameře viděl, jak nejdříve dívka vejde do ložnice a uklízí. Potom otevřela skříň a vzala z ní obrovskou krabici, ze které začala vytahovat erotické pomůcky. Muž se nestačil divit. Mladá studentka se jimi později začala uspokojovat, když v tom přišla do ložnice jeho žena a místo aby dívku okřikla, tak se k ní přidala.

Muž se díval na to, jak mladá studentka orálně uspokojuje jeho manželku a naopak. Byl naprosto zděšený, přestože tohle je zrovna sen většiny mužů.

Související články

Další články