Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Muž měl opravdu divné sexuální choutky. Do zadku si strčil něco, co nepochopíte

Muž měl opravdu divné sexuální choutky. Do zadku si strčil něco, co nepochopíte
Zdroj: profimedia.cz
Každý jednou dostane nezkrotnou chuť na sex. A většina z nás má tendence si sex pořád víc a víc zpestřovat. Občas ale mají někteří s těmito hrátkami problém a ocitnou se v nemocnici. Tak je pak čeká buď velká bolest, nebo pořádný trapas. Jeden muž zatoužil po análním sexu a do zadku si strčil něco, co mu způsobilo velkou bolest.

Muž zatoužil po análním sexu a neměl u sebe žádné sexuální pomůcky ani ženu a ani muže. Tak se rozhodl to vymyslet jinak. Napadlo ho, že by si tam mohl strčit obyčejnou tužku. Jenže to neměl dělat! Nápad se mu hodně vymstil. Poranil si totiž anální otvor a skončil na pohotovosti.

"Občas tady máme takové případy, ale rozhodně to není na denním pořádku. Měli jsme tu případ ženy, která se při sexu tak kolíbala dopředu, že se mlátila hlavou o čelo postele. Přijali jsme ji s poraněním hlavy a zlomeninou krční páteře," řekl dr. Robert Glatter z newyorské nemocnice.

Hodně lidí si způsobí podobná poranění právě kvůli cizím předmětům v těle. Chtějí si pohrát například s míči, šroubováky, svíčkami nebo toaletním papírem. Všichni by se měli nejdříve zamyslet nad tím, co při svých sexuálních hrátkách použijí. Všechno totiž není bezpečné. Nejlepší je samozřejmě používat hračky vyrobené přímo na tyto hrátky, aby se člověk vyvaroval zranění. Jenže touha po dobrodružství je někdy silnější než rozum.

Související články

Další články