Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Muž měl být potrestán kvůli pivu v práci! Jenže realita byla daleko horší! Co nechutného plechovka skrývala?

Tahle plechovka pivo neskrývá.
Zdroj: facebook.com
Práce na zákaznické podpoře je jistě těžká a asi každý z nás by pochopil, že lidé na druhé straně telefonu občas sáhnou po skleničce alkoholu. Nadřízení muže z následujícího příběhu pro to ale pochopení neměli a po nálezu plechovky piva čelil Ron podmínečnému vyhození. Jenže co by se stalo, pokud by šéfové plechovku otevřeli?

Ron, který raději nezveřejnil své příjmení, nahrál na web imgur.com fotografii zavřeného piva a vedle toho důtku zaměstnavatele, kterou obdržel.

V té je mimo jiné napsáno, že se obviněný hájil tím, že jde o dárek od dědečka z Číny a zapomněl, že v kanceláři vůbec je. Pokud je to skutečně pravda, tak se jedná o dědečka dosti specifického.

Další fotografie, kterou Ron zveřejnil, totiž objasňuje, jak to vlastně bylo.

Kdyby Američanův zaměstnavatel plechovku otevřel, zjistil by, že pravidla vlastně nijak porušena nebyla. Pokud tedy Ronův šéf nezakazuje podřízeným nosit do práce sexuální pomůcky.

V plechovce by totiž místo piva našel vměstnanou kapesní vaginu.

Ron si díky zveřejnění fotografií vysloužil za svou nápaditost poklonu od všech úchylů internetu. Zároveň na sebe ale kvůli masivnímu sdílení fotografií opět upozornil své nadřízené.

Neskončí celý případ nakonec přece jen vyhazovem?

Související články

Další články