Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Muž, který v kleci po zápase napadl McGregora: Řekl, proč to udělal!

Zubaira Tukhugov prozradil, proč v kleci po zápase napadl Conora McGregora.
Zdroj: Koláž Extra.cz
+ Další 3 fotografie
6. října prohrál irský bijec Conor McGregor ostře sledovaný zápas o titul šampiona UFC v lehké váze s Rusem Khabibem Nurmagomedovem. Více než o samotném duelu, který je často označován za nudný, se mluví o šarvátce, která se strhla po oficiálním zápase. Nurmagomedov přelezl klec a šel si vyřizovat účty mimo oktagon. McGregora zase v kleci napadla trojice mužů. Jeden z nich teď promluvil. Proč to udělal?

Tři muži, kteří McGregora po zápase s Nurmagomedovem napadli, byli zápasníci UFC. Jedním z nich byl Zubaira Tukhugov a ten na svém profilu na Instagramu vysvětlil, proč něco takového udělal.

„Přísahal jsem mu, že za svá slova zaplatí, a tak jsem to udělal. Praštil jsem ho, jak jsem slíbil,“ říká Tukhugov na videu.

Čím ale McGregor Tukhugova tak vytočil? Důvodem nenávisti je starý Conorův příspěvek. McGregor kdysi na svém Instagramu zveřejnil Tukhugovovu fotografii a napsal k ní tento text: „Opravdový Čečenec by nikdy neasistoval v útoku vedeném Dagestáncem proti jinému Čečenci. Pravý Čečenec by nikdy nepřijal příkaz od Dagestánce. To je zrada. To je horší než velezrada!“

McGregor tak narážel na čečenskou válku z 90. let.

Zubaira Tukhugov, muž, který napadl v kleci Conora McGregora po zápase s Nurmagomedovem.

Tukhugov jistě dostane za napadení McGregora pořádný trest. Je možné, že v organizaci UFC už nadobro dozápasil. V problémech je také samotný Nurmagomedov, který pokračuje v šíleném chování. Bojovník se chvíli poté, co oficiálně dostal pás pro šampiona v lehké váze, nechal vyfotit, jak se s pásem v ruce na parkovišti opírá o kapotu auta, které vlastní šéf organizace UFC Dana White.

„Máš štěstí, že jsi mi dal mistrovský pás, jinak bych ti zničil auto. Vím, kde parkuješ,“ vyhrožoval mu přes sociální síť drsný Nurmagomedov.

Mohlo by vás zajímat

Další články