Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Muž, který pořezal Kvitovou, má kriminální minulost: Policie ho prý zadržela, hrozí mu 12 let v base

Petru Kvitovou v roce 2016 muž ošklivě poranil.
Zdroj: archiv MUDr. Radka Kebrleho / Ústav chirurgie ruky Vysoké nad Jizerou, Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Po necelých dvou letech strastí může být tenistka Petra Kvitová (28) konečně v klidu. Policie totiž údajně dovršila intenzivní pátrání po muži, který ji v roce 2016 ošklivě pořezal ruku. Strážci zákona znají nejen útočníkovu identitu, ale dokonce jej prý už zadrželi. S informací přišla Česká televize.

Petra Kvitová se konečně dočkala spravedlnosti! Když ji 20. prosince 2016 v jejím prostějovském bytě přepadl tehdy neznámý muž, zřejmě ani nedoufala, že by ho policisté mohli dopadnout. A už ho prý mají!

Strážci zákona po útočníkovi intenzivně pátrali už od chvíle, kdy úspěšné tenistce ošklivě pořezal ruku a ohrozil tak její hvězdnou kariéru. Kvitová se ale nevzdala a na tenisové kurty se po čase ve velkém stylu vrátila.

O uvalení podezřelého muže, kterého policie zadržela, do vazby, dnes bude rozhodovat soud. „Má jít o člověka, který byl v minulosti vyšetřován kvůli útokům na seniory. Je známý na olomoucké drogové scéně, sám má být uživatelem drog,“ uvedla Česká televize.

Pokud se potvrdí, že jde skutečně o útočníka na Kvitovou, se symbolickým trestem rozhodně neodejde. Už loni v lednu totiž policisté přepadení kvalifikovali jako žávažný trestný čin vydírání, za který může skončit na 5 až 12 let v base.

Související články

Další články