Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Muž, který plánoval zastřelit prince Harryho, fotil také sexy fotky s holkami v burkách. Foto uvnitř!

Vlevo slušňák, vpravo terorista. Aneb co zvládne pobyt ve vězení.
Zdroj: Facebook.com

Kdyby se sám nepřihlásil na policii, princ Harry (29) už mohl být po smrti. Jednatřicetiletý Mark Townley z Belfastu totiž plánoval jeho vraždu a měl všechno promyšlené do posledních detailů. Ovšem v den, kdy měl celý plán provést, se v něm pohnulo svědomí a sám se přihlásil na policii.

Mark se dal v mládí na drogy a nakonec skončil ve vězení, kde konvertoval k islámu. Přejmenoval se na Ashrafa Islama a odjel do Thajska, kde pečlivě plánoval teroristický útok na prince Harryho. Proč? Protože třetí královský dědic britského trůnu bojoval proti muslimům ve válce v Afghánistánu a zabíjel jeho nové bratry.

Plán měl takový, že bude jako turista na Horse Guards Parade, což je slavnost na přehlídkovém prostranství v centru Londýna, kde bývá přítomna královská rodina. Jelikož má dlouhý vous, měl být převlečen jako motorkář, odzbrojit policistu a prince Harryho zastřelit zblízka. V jeho deníčku policie našla například tuto poznámku: „Mířit na cíl. Nesmí být zraněni žádní civilisté.“

Není zatím jasné, co se v něm pohnulo, že se v den plánovaného útoku rozhodl přihlásit na policii, ale média se zatím dívají do minulosti tohoto člověka, obviněného z hrozby zabitím, a našla pár zajímavých věcí. Kromě toho, že jeho matka byla křesťanka a vyrůstal v křesťanské rodině, také našli jeho pózovací sexy fotografie s ženami v burkách s podvazky. Protože každý správný terorista by měl mít nějaké sexy fotky, ne?

Související články

Další články