Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Muž, který měl napadnout Feriho, promluvil o útoku: Jeho slova vyvolávají bouřlivé diskuze

+ Dalších 8 fotografií
napadení
Dominik Feri (22) se přesvědčil o tom, že být poslancem není nic jednoduchého. Jeho výlet na Moravu se v mžiku proměnil v noční můru. Feri byl napaden dvěma muži a skončil v nemocnici. Jeden z útočníků, který měl Feriho napadnout, promluvil pro TV Nova o celém incidentu.

Jeden z podezřelých mužů, který měl zbít Dominika Feriho promluvil pro televizi Nova. Podle jeho slov se rozhodně nejednalo o rasově motivovaný útok a ani v tom nehrála roli politika.

“Já jsem stál trochu bokem. Samozřejmě, že mi došlo, že je tam nějaká potyčka, protože ta skupina kolem pana Feriho, asi šest až osm chlapců, se prostě sesypali na syna a začali je od sebe trhat, aby se neprali. Já jsem mu chtěl pomoct,“vysvětluje Vladimír Hromádko z Uherského Hradiště.

Jeho syn, který nedávno získal lékařský diplom, měl údajně napadnout mladého politika. “Pan Feri tam v tu chvíli nebyl jako politik. Dva ovínění chlapci si prostě vyměňovali názory. Všichni tam měli popité a prostě nějaká ta komunikace, která asi nebyla příliš přátelská, se vyvinula,“ tvrdí.

“My jsme se na tom koštu bavili u stolu s klukem z Indie, který vypadá etnicky úplně stejně jako pan Feri, takže tady ten rasový podtext je vůči nám nefér,“dodal Vladimír Hromádko. Na sociálních sítích se okamžitě rozvinula debata o tom, jak to vlastně bylo.

Jedni komentující se zastávají zraněného Feriho, druzí zase stojí na straně údajných útočníků.

Mohlo by vás zajímat

Další články