Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Muž, který má na krku vytetované slovo VRAŽDA, se bojí, že by mu to mohlo uškodit u soudu, kde je z vraždy obviněn

Asi si říkal, že mít takové tetování bude hrozná prča.

Když už se rozhodnete někoho zabít, asi byste neměli mít na krku vytetováno obrovským písmem slovo VRAŽDA. Na takové věci se asi porota u soudu nebude dívat moc shovívavě, což si začíná velmi intenzivně uvědomovat z vraždy obviněný Jeffrey Chapman, který se svého tetování snaží rychle zbavit.

Jeffrey Chapman z Kansasu je ve vazbě a čelí obvinění z vraždy prvního stupně, ale než začne soud, snaží se všechny přesvědčit, aby mohl něco udělat se svým poněkud neuváženým nápisem na krku. Soud má přitom začít už příští týden.

Obžaloba říká, že Jeffrey Chapman zavraždil člověka v roce 2011 a nechal jeho mrtvolu pohozenou na krajnici silnice, kde ji našli lovci. Jeho právníci se snaží sehnat tatéra, který dokáže buďto tetování s nápisem „murder“ na jeho krku odstranit, nebo přemalovat. Obžaloba to odmítá, protože tatéři mohou pracovat pouze v licencovaných prostorech, kterými rozhodně není věznice.

Nejspíš mu tedy nezbývá nic jiného než do soudní síně nosit rolák.

Zajímavé je, že nikdo moc neřeší tetování kapky u očí, kterou mají členové gangu po své první vraždě.

Související články

Další články