Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Muž krutě zavraždil svou manželku: Krvavému útoku přihlížely dvě malé děti

Muž krutě zavraždil svou manželku: Krvavému útoku přihlížely dvě malé děti
Zdroj: Profimedia
vražda
V Rusku se odehrála brutální vražda. Alexander Alexejev, jeho žena a dvě malé děti jeli společně na prohlídku k zubaři. Manžel se však na silnici rozhodl matku dvou malých dívek zavraždit. Po několika bodných zraněních byla žena na místě mrtvá. Vraždu své matky celou dobu dcery sledovaly.

Alexander Alexejev při cestě k zubaři do města Satka náhle zastavil auto a brutálně ubodal svou manželku k smrti. Ve vozidle seděly i jejich děti. Oksana se snažila od svého muže utéci. Ten ji však rychle chytil a následně zavraždil.

Během výslechu Alexander objasnil policii důvod, proč se k odpornému činu nakonec odhodlal. Manželka ho údajně několik let podváděla s jiným mužem. Dvojnásobný otec tak neudržel své emoce a krvavý čin spáchal před zraky svých dvou dcer. Přátelé mrtvé Oksany však tvrdí, že svého manžela nepodváděla. "Byla zcela oddaná svému rodinnému životu. I svůj podnik řídila z domova," objasnil jeden z přátel.

Až kolemjdoucí, kteří mířili do vesnice Alekseevka spatřili tragickou událost a slyšeli jak nebohé dívky pláčou uvnitř auta. "Muž byl zadržen a vyšetřování případu je zahájeno podle trestního zákoníku jako zvlášť trýznivý způsob spáchání vraždy," uvedl Ruský vyšetřovací výbor. Pachatel je nyní ve vazbě.

Související články

Další články