Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Muž hvězdy Tváře Pavel Čechák: Poprvé promluvil o rozchodu s Berenikou!

Tohle vypadá drsně.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Berenika Kohoutová (26) se po roce a půl rozvádí s bývalým manželem Tatiany Vilhelmové Pavlem Čechákem (42). Poprvé rozchod přiznala v chatu s fanoušky Tváře a pak se obsáhle rozpovídala v rozhovoru, což se jejímu brzy bývalému manželovi moc nelibí.

„Když se dospělý rozvedený muž se dvěma dětmi rozhodne, že si mě vezme, a po roce a půl se rozhodne, že už mě nechce, tak je to takové… No, člověk to nečeká. Představa, že starší chlapi vědí, co chtějí, se mi tím trošku rozmetala,“ svěřila se Berenika Revue iDNES. Do budoucna chce prý někoho mladšího a navíc to vypadá, že si už našla náhradu. Aspoň na Instagram dala fotku s novým mužem, kterého vykopává z postele.

Podle informací eXtra.cz jí byl manžel nevěrný. Vztah krachoval a Berenika prý dostala kopačky v největším zápřahu natáčení Tváře. Jediné, co ji podle jejích vlastních slov drželo nad vodou, byl velký vztek. Jenom díky němu mohla zpívat, hrát v divadle, balit se ze starého bytu a hledat si nový domov. S tím ale nesouhlasí Pavel Čechák, který se vyjádřil pro deník Blesk.

„Je mi líto, že Berenika takhle komentuje náš rozchod. Doneslo se mi, co všechno říká,“ svěřil se režisér. A jak se tváří na novou známost své manželky, se kterou se pochlubila na sociálních sítích? „Neříkám na to nic,“ uzavírá.

Související články

Další články