Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Muž dal statisíce za plastiky, aby vypadal jako ELF: Teď se ho leknete!

Luis Padron tehdy a nyní.
Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
Argentinský mladík Luis Padron byl v dětství hodně šikanován a jediné, co mu pomáhalo těžkou situaci přežít, byly fantasy romány. Zvlášť si zamiloval elfy a rozhodl se, že se jednou jedním z nich stane. A svůj sen si splnil.

Nebylo to ale zadarmo. Za plastické operace utratil v přepočtu skoro 900 000 korun a další tisíce dává za údržbu ve formě krémů a péče o vlasy. Luis si nechal předělat nos, bradu, změnit barvu očí, vybělit pleť pomocí laseru a nastřelit vlasy.

Do budoucna ještě plánuje zákrok, po kterém by měl typické špičaté elfí uši a touží po zvednutí víček, aby jeho elfí vzhled byl co nejdokonalejší. A nezastaví ho nic. Až se dočká těchto kosmetických změn, plánuje další šílené zákroky, které nezvratně změní jeho tělo.

Chce si nechat vybrat žebra a prodloužit nohy. To mu má pomoci stát se dokonalou éterickou bytostí. „Nezajímá mě, co si o mně ostatní myslí. Nepřestanu, dokud nebudu vypadat přesně jako elf,“ tvrdí Luis. A našlápnuto má pořádně. „Mám svůj vlastní ideál krásy,“ dodává.

„Když jsem byl malý, tak mě šikanovali. Teď mě naopak všichni obdivují, protože se nebojím být odlišný,“ říká Luis, kterému nevadí, že na něj na ulici každý zírá.

Související články

Další články