Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Muž chtěl zneužít chlapce (14) a vtáhl ho do křoví : Vystrašenému mladíkovi pomohli bezdomovci

Muž chtěl zneužít chlapce (14) a vtáhl ho do křoví : Vystrašenému mladíkovi pomohli bezdomovci
Zdroj: Profimedia
děsivé
V pátek ráno se čtrnáctiletému chlapci ve městě Komárno přihodilo něco obzvlášť děsivého. Po vystoupení z vlaku byl obtěžován mužem, který si ho vyhlédl. Chtěl po něm orální sex a nabízel mu za to peníze.

V pátek kolem půl deváté ráno se na jihu Slovenska odehrálo něco příšerného. Poté, co čtrnáctiletý chlapec vystoupil z vlaku, byl obtěžován cizím mužem. "Chtěl od něj orální uspokojení a nabízel mu za to dvacet eur (zhruba 500 korun). Chlapec samozřejmě odmítl, muž jej proto začal tahat do křoví," uvedl pro televizi Markíza Ján Šudák z městské policie v Komárnu.

Chlapec byl z celé situace naprosto vyděšen, ale měl štěstí. Zahlédl totiž kamaráda z fotbalu a ihned křičel o pomoc. "Volal o pomoc, tak jsem rychle běžel. Ten chlap se nejprve postavil za něj, ale potom utekl do vlaku a z něj utíkal do obchodu," popisoval kamarád Miki.

V parku před vlakovým nádražím se nacházeli bezdomovci a právě oni vystrašeným chlapcům pomáhali, než přijela městská policie. Muže se nakonec podařilo dopadnout a ke všemu se přiznal. Městským policistům muž dokonce prozradil, že předchozí den spal v sousedním městě v hotelu s jiným chlapcem. Tomu údajně také zaplatil. Případem se nyní zabývají státní policisté.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy