Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Muž chce vypadat jako panáček Ken a přitom je z něj jen další směšná kreatura. Kvůli svému snu riskuje život!

Muž se svému idolu snad vůbec nepodobá!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Spousta mužů má za svého idola panáčka Kena a chtějí se mu podobat co nejvíce. Výjimkou není ani Kanaďan Jonny Dylan, který je jím tak posedlý, že riskuje i svůj život! Svému idolu se chce podobat co nejvíce a za plastické operace už utratil majlant!

Kanaďan Jonny Dylan miluje panáčka Kena a chce se mu za každou cenu co nejvíce podobat. A vůbec mu nevadí, že kvůli tomu riskuje život! Za plastické operace, které mu mají dopomoci k vysněné vizáži, utratí ročně až 250 tisíc korun.

Jonny patří k těm největším šílencům, na svém těle nemá snad nic přírodního. Podstoupil už desítky plastických operací, pravidelně chodí na botox a další kosmetické procedury. Jeho přátelé a přítel Joel ho od dalších operací odrazují. On si ale nedá říct a vrhá se po hlavě do dalších úprav svého těla. Některé části si upravuje i opakovaně.

Jenže jeho posedlost vzhledem se začíná projevovat na jeho zdraví. Pokud bude pořád podstupovat další plastické operace, může to dopadnout fatálně! Operace jsou totiž stále riskantnější a jeho tělo by to už nemuselo unést.

Navíc je jeho vizáž stále děsivější a jako panáček Ken vůbec nevypadá. Dylan ale nikoho nevnímá a jde si dál za svým snem. Plánuje další plastiky, úpravy nosu a rtů.

Související články

Další články