Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Muž byl ZÁVISLÝ NA DROGÁCH a žil na ulici. Nyní je z něj tento SEXY MILIONÁŘ! Jak se to stalo?

Zdroj: instagram.com
+ Další fotografie
Sáhl si až na úplně dno a nyní se mu život otočil o 180 stupňů. Američan Khalil Rafati (46) skončil před 20 lety na ulici, byl závislý na drogách a šlo mu o život. Nyní je z něj sexy milionář, o kterého se všechny ženy doslova rvou. Jak to dokázal?

Američan Khalil Rafati neměl lehký život. Před 20 lety zbankrotoval a přišel úplně o vše. Život se mu zhroutil a on skončil na ulici. Aby to přežil, bral drogy. Byl závislý na heroinu a jednou se jimi dokonce předávkoval, protože už takhle nechtěl žít. Jeho pokus o sebevraždu se mu nepovedl, a tak fetoval dál. Nikdy se mu ani nesnilo, že by se z takové bídy mohl vyhrabat. Na jeho příběh upozornil portál BBC.

Byl na tom hodně špatně a jeho váha klesla až na 48 kilogramů. V tu chvíli se probral a řekl si, že se sebou musí začít něco dělat. Před 13 lety zatočil se svojí závislostí a šel se léčit. Opravdu se mu povedlo oprostit od heroinu a začal tak úplně nový život! A nyní je z něj úplně nový člověk!

Chtěl pomoct ostatním lidem, kteří bojují se závislostí na drogách, a otevřel léčebnu Riviera Recovery. Později dokonce začal vyrábět i smoothie. A byl hodně šikovný. Jeho zdravé nápoje si brzy získaly svoji klientelu a on je tak prodával širokému okolí a peníze se začaly jen sypat. Nakonec otevřel řetězec těchto barů v Los Angeles a prodává zdravé nápoje a zdravou výživu. Jeho byznys se mu opravdu vyplatil. Nyní je z něj milionář a rozhodně byste ho nepoznali!

Související články

Další články