Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Muž byl odsouzen za znásilnění poté, co si bez vědomí partnerky sundal při sexu kondom!

Je tohle ještě normální?
Sedmačtyřicetiletý Francouz dostal dvanáctiměsíční podmínku za to, že měl pohlavní styk se ženou, během kterého si sundal kondom a nedal o tom své švýcarské přítelkyni, se kterou se seznámil přes aplikaci Tinder, vědět. Soud byl nekompromisní a označil tento čin za znásilnění a tím dal zapravdu ženě.

Tak tohle tady ještě nebylo. Před švýcarským soudem stanul sedmačtyřicetiletý Francouz, který byl obviněn ze znásilnění ženy, se kterou se seznámil přes velmi oblíbenou seznamovací aplikaci Tinder.

Jenomže znásilnění neprobíhalo „standardně“, jak to u znásilnění chodí. Tohle je docela kuriózní případ. Proběhlo seznámení přes internet, potom proběhlo první setkání, kde si nejspíše oba uvědomili, že toho mají hodně společného.

Jenomže u druhého setkání, které jistě zpočátku vypadalo nadějně, došlo k něčemu nečekanému.

Během pohlavního styku téhle čerstvé dvojice si nezbedný muž dovolil potají sundat kondom ze svého penisu, aniž by o tom dopředu informoval svou novou partnerku. I když se může zdát, že muž svou švýcarskou polovičku lišácky obešel, tak zanedlouho, jak se ukázalo, na to doplatil.

Žena se nechala slyšet, že kdyby dopředu věděla, že podstupuje nechráněný sex, určitě by ho odmítla. Proto se muže rozhodla zažalovat za znásilnění.

Soud byl nemilosrdný a dal ženě zapravdu. Pokud muž prezervativ nepoužije a dotyčná o tom neví a předpokládá, že jej použije, jedná se podle soudu o znásilnění.

Francouz dostal za svůj vykutálený šprým dvanáctiměsíční podmínku.

Související články

Další články