Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Muž běhal na Kladensku s nožem v ruce a křičel Alláhu akbar: Policie zveřejnila jeho fotografii. Poznáváte ho?

Poznáváte tohoto nebezpečného muže?
Zdroj: Policie ČR
Ve středu odpoledne byly všechny policejní hlídky v pozoru. V ulicích Kladna pobíhal neznámý muž, který měl v ruce nůž a křičel Alláhu akbar. Jednotky po nebezpečném a ozbrojeném muži stále pátrají.

Neznámý muž je tmavé pleti a v kladenských ulicích s nožem v ruce pokřikoval Alláhu akbar, což předchází teroristickým útokům. „Mohu potvrdit, že pátráme po muži s nožem, který se pohybuje v kladenských ulicích,“ řekla ve středu policejní mluvčí Markéta Johnová. Vzdušný prostor dokonce hlídal vrtulník s termovizí.

Muž ale pořád uniká. Policie teď zveřejnila fotografii neznámého muže z kamerového systému. „Žádáme proto veřejnost, aby pomohla zjistit totožnost hledaného výtržníka. Jedná se o muže ve věku 25 až 35 let, má střední postavu vysokou 165 – 170 centimetrů. Je tmavší pleti, má černé vlasy a černý plnovous. Spíše přírodní typ. Dle svědků mluvil plynule česky, bez přízvuku,“ řekla mluvčí policie Michaela Nováková.

Pokud tohoto muže znáte nebo jste ho v Kladně zahlédli a máte jakékoliv informace k odhalení jeho totožnosti, kontaktujte kriminální policii přímo na Územním odboru Kladno nebo telefonicky na čísle 974 873 317 či na lince 158.

Související články

Další články