Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Muž (40) si v Brně sedl do křižovatky a tvrdil: Jsem astrolog a jsem v Praze!

Opilý blázen
S opilým a zjevně dezorientovaným mužem se museli v pátek vypořádat brněnští strážníci. Posadil se totiž doprostřed rušné křižovatky ulic Dornych a Křenová. Po příjezdu hlídky se začaly dít věci!

Čtyřicetiletý muž se v pátek dopoledne posadil doprostřed křižovatky ulic Dornych a Křenová v Brně. Všiml si ho strážník a okamžitě přivolal hlídku. Ta dorazila na místo do minuty, protože služebna se nachází v bezprostřední blízkosti rušného dopravího bodu.

Muž byl oblečen v tenkých plátěných kalhotách. Stěžoval si pouze na to, že mu je zima. Vůbec však nevěděl, jaké je datum a čas. Začal tvrdit, že je v pražském Braníku. Zároveň se pochlubil, že je majitelem porsche, ale momentálně kvůli zabavenému řidičskému průkazu musí chodit po svých.

Nadýchal 1 promili a přiznal se, že vypil litr a půl piva Braník v plastové lahvi. Stihl začít vyprávět historku o tom, že se amatérsky věnuje astrologii, to už ale byli na místě zdravotníci, kteří muže přepravili na psychiatrii.

Mohlo by vás zajímat

Další články