Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Muž (†37) si stěžoval na bolest v krku: Dva dny nato byl mrtvý!

Vzali se teprve nedávno.
Zdroj: Facebook
Majitel restaurace Antonio Martin-Melero (†37) byl na romantickém výletě se svojí ženou (27) Victorií. Vše se zdálo být idylické, dokud si Antonio nezačal stěžovat na bolest v krku, která se stupňovala. O dva dny později muž zemřel. Jednalo se o akutní formu laryngitidy.

Antonio Martin-Melero si chtěl se svojí ženou užít pár intimních chvilek, a tak pár vyrazil na romantický výlet, kde měla Victorie Melero oslavit svoje narozeniny. Majitel restaurace si ale během výletu začal stěžovat na bolest v krku. Jen o 48 hodin později se Antonio během noci probudil a zjistil, že nemůže dýchat, a tak poprosil svoji ženu, aby zavolala sanitku.

Ta tak učinila, ale přivolaná pomoc už bohužel nedokázala muže zachránit Jeho stav se totiž zhoršoval velmi rychle. Muž tak zemřel na akutní formu laryngitidy jen dva dny od doby, co jeho potíže začaly. Testy ukázaly, že Antonio Martin-Melero nikdy neměl ani skryté zdravotní potíže podobného charakteru. Viktorii pojal za manželku v roce 2016 a tragédie se odehrála jen tři týdny od prvního výročí svatby, píše Daily Mail

Laryngitida je zánět hrtanu a jeho akutní forma se vyskytuje vzácně Obvykle ji provází dráždivý kašel, chraplavý hlas nebo úplná ztráta hlasu a samozřejmě bolest v krku. Lékaři doporučují pít teplou slanou vodu, která krk zklidní.

Související články

Další články