Atul Rana, který pochází z Indie, rozhodně nepatří k těm, co by ženy střídal jak ponožky. Téměř ve 40 letech je stále panic, ale rozhodl se, že s tím skoncuje, a přihlásil se do reality show, která se snaží najít podobným lidem ten pravý protějšek.

Atul žil doteď jako single, kromě jednoho krátkého vztahu na univerzitě. Vyrůstal v přísně konzervativní rodině v Indii. Jeho rodiče žili v dohodnutém manželství a od Atula se očekávalo totéž, ale on se chtěl oženit hlavně z lásky. Jeho život se dramaticky změnil, když mu dovolili jít na univerzitu v Newcastlu, kde prožil jeden krátký románek a od té doby nic. Jeho největším problémem je prý stud a nevědomost toho, jak vlastně s dívkou navázat kontakt. Což se mu teď úspěšně daří zlepšovat v rámci show, kde už randil se čtyřmi dívkami.

Za svou největší překážku však považuje stále přetrvávající panictví. „V Indii je to normální, ovšem v Anglii je to něco, za co byste se měli stydět. Posmívají se vám, že nejste pravý muž,“ říká Atul. Dodává, že kulturní rozdíly mezi Indií a Anglií jsou obrovské a je těžké je překonat.

A jaká by měla být jeho vysněná? „Představuju si inteligentní ženu s bohémským stylem a samozřejmě musí být pěkná,“ směje se Atul, který je muzikant. A na oplátku se nabízí jako velmi inteligentní, odvážný, ambiciózní a vytrvalý muž.