Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Muž 10 let omamoval manželku a nechal ji hromadně znásilňovat: Ona si ničeho nevšimla

Člověka s depresí byste neměli do ničeho nutit, ani v dobrém úmyslu. Jakkoli by mu společná aktivita prospěla, zřejmě se na ní nebude cítit. Buďte proto maximálně trpěliví.
Zdroj: Pixabay
brutální případ

Otřesný případ vyšetřují policisté ve francouzském Avignonu. Muž tam během deseti let zdrogovával ženu a posléze ji nechával znásilňovat jinými muži.

Francouzští policisté z města Avignon jsou zvyklí na ledacos, ale takový případ ještě nevyšetřovali. Jistý muž tam pravidelně po dobu deseti let nechával znásilňovat svou ženu jinými muži. Před činem ji vždy zdrogoval.

Do vazby bylo vzato celkem 32 mužů, ale jejich počet může ještě narůst, protože případ stále není uzavřen. Hlavní pachatel, kterým má být 68letý muž, se usvědčil sám. Ochranka ho zadržela v ochodním domě, kde šmíroval ženy, které nakupovaly, a natáčel jejich partie pod sukněmi.

Policisté mu následně zabavili počítač a objevili otřesná videa, na kterých muži znásilňují ženu v bezvědomí. „Muž svou vlastní manželku omámil drogami, svlékl ji, místnost vytopil, aby se žena neprobrala, a postupně ji ‚dával k dispozici‘ mužům,“ uvedl jeden z vyšetřovatelů.

Muž dokonce nabídku sexu s jeho ženou v bezvědomí podle agentury AFP inzeroval na swingers fórech a pravidelně si znásilňování natáčel. Na základě videí policisté identifikovali 45 mužů. O žádném z nich se podle vyšetřovatelů nedá říci, že by nevěděl, co se děje. Jejich věkové rozpětí je od 24 do 71 let a mají být ze všech sociálních vrstev.

Mezi nimi byli jak svobodní muži, tak otcové od rodin. Samotná žena, které je 60 let, se o násilí, jemuž byla vystavena, dozvěděla až z vyšetřování.Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy