Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Mustang se po vozovce honil s jiným vozidlem: Závody zastavila až smrt

+ Dalších 5 fotografií
nehoda
Dnes krátce po poledni došlo nedaleko Špindlerova Mlýna k autonehodě s tragickým koncem. Čelní srážku nepřežil řidič Škody Rapid, do kterého naboural Mustang jedoucí v protisměru. Podle svědků se řidič Mustangu po plné vozovce honil s jiným autem.

U Špindlerova Mlýna došlo v sobotu krátce po poledni k čelní srážce dvou vozidel, která si vyžádala jeden život.

Podle svědků se luxusní sporťák Ford Mustang honil v plném provozu po vozovce s jiným autem. Řidič Mustangu jel v protisměru a čelně se srazil s autem Škoda Rapid. Řidič škodovky nehodu nepřežil. Spolujezdkyně z Rapidu byla při nehodě vážně zraněna. Musela být záchranáři napojena na plicní ventilaci a vrtulníkem transportována do nemocnice.

Policie potvrdila, že sportovní vůz opravdu najel do protisměru. Na místě musely zasahovat všechny složky Integrovaného záchranného systému. Kvůli bezohlednosti řidiče Mustangu skončila nehoda úmrtím. Tento případ by měl sloužit jako varování pro všechny, kteří nedbají během jízdy na dostatečné bezpečí sebe i okolí. Podívejte se do fotogalerie, jak strašlivě bouračka dopadla.

Mohlo by vás zajímat

Další články