Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Muslimský taxikář uřízl chlapci (†6) hlavu střepem: Jeho matka se na to musela dívat!

Muslimský taxikář uřízl chlapci (†6) hlavu střepem: Jeho matka se na to musela dívat!
Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
Bestie
Malý Zakaria Al-Jaber (†6) zemřel strašlivou smrtí. Se svou maminkou byl zrovna na cestě do svatyně proroka Mohameda ve městě Medína v Saúdské Arábii. Zničehonic však auto zastavilo, taxikář vyběhl ven a chlapečka před zraky bezbranné matky podřízl, potom mu rozbitou lahví uřízl hlavu!

Minulý týden se Zakaria Al-Jaber (†6) jel s maminkou podívat do svatyně proroka Mohameda v Saúdské Arábii Během vteřiny se ale cesta zvrhla v krvavé peklo!

Taxikář se totiž ženy zeptal, jestli patří k šíitským muslimům. Jenže ti v zemi patří k menšině, v Saúdské Arábii převládá sunnitská větev islámu. Když na jeho otázku odpověděla kladně, okamžitě zastavil, vystoupil a jejího syna vyhodil z auta.

Nikoho ani ve snu nenapadlo, co by mohlo následovat. Chlapečka odtáhl k nedaleké kavárně, kde rozbil skleněnou lahev a podřízl mu hrdlo. Následně mu zasadil několik bodných ran a nakonec mu střepy z lahve uřízl hlavu. Maminka ani policista, který stál opodál, šílenci nedokázali v jeho odporném počínání zabránit.

Kriminalisté, kteří případ vyšetřovali, zjistili, že útočník je mentálně postižený. Podle organizace bojující za práva šíitských muslimů nicméně mělo jít o připravený útok sekty.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy