Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Muslimská svatba Roberta Rosenberga: Pravidla pro muže, který měl tisíce žen

Muslimská svatba Roberta Rosenberga: Pravidla pro muže, který měl tisíce žen
Zdroj: Profimedia/Se souhlasem Roberta Rosenberga
+ Další 2 fotografie
svatba
Bývalý král českých hanbatých filmů pro dospělé Robert Rosenberg (45) se do toho 1. února rozhodl podruhé v životě praštit. Jeho vyvolenou je fotografka Petra, která svolila s muslimskou svatbou. Ta se bude konat na Maledivách.

Robert Rosenberg respektuje muslimy

Bude to klasický obřad podle zdejších zvyklostí. Je to muslimská země, takže dodržujeme jejich pravidla. Dostaneme papír o sňatku, ale u nás je neplatný, tak ještě budeme muset na úřad v Praze,“ řekl Robert Rosenberg (45) eXtra.cz již dříve.

Naše čtenáře to hodně zaujalo, tak jsme se snažili zjistit ještě další podrobnosti, jak takový svatební obřad místních vyznavačů Koránu může probíhat.

Jenže Robert, který je dnes poctivým boxerským trenérem, zatímco dřív ctnostmi zrovna neoplýval, toho o svém velkém dni dopředu příliš nevěděl.

Pravidla

„Vůbec netuším, sám jsem zvědavý. Vím, že mám nevěstě dát tři dary,“ vysvětlil nám. Ještě, že nemusel prokazovat nevinnost; to by se muži, který se dřív chlubil, že měl v posteli přes čtyři tisíce žen, asi úplně nepovedlo.

„Vše zjišťujeme za pochodu. Ještě vím, že u stolu bude sladké jídlo. To kvůli tomu, aby i náš společný život byl sladký a i pro čas oddávání jsou také nějaká pravidla,“ dodal Rosenberg, který už se nemohl dočkat, až se bude moci pochlubit novomanželkou.

S Petrou se zná patnáct let, osm let jsou partneři. Vychovávají spolu téměř pětiletého syna Rockyho. Robert má z prvního manželství ještě chlapce Foresta.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy