Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Muslimka v bazénu rozzuřila Čechy: Co jim tak silně vadí?

Jaký máte názor vy?
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Fotka muslimské ženy, která se koupe v Aquapalace Praha v hábitu zvaném burkiny doslova pobouřila celé Česko. Odpůrci muslimů to berou jako zvýhodňování muslimů a ptají se, jak daleko jim budeme ještě ustupovat. Druhá polovina lidí se jim snaží zase vysvětlit, že burkiny jsou naprosto normální druh plavek. Co tak neskutečně rozčiluje první polovinu Čechů?

Fotka muslimky, která se koupe v bázenu v Aquapalace Praha, se stala doslova virálem na sociálních sítích. Návštěvník je vyfotil v bazénu v jejich tradičním oděvu a strhla se nekonečná diskuze na tohle téma. Češi se dohadují, rozdělili se na dva tábory a ani jeden očividně neustoupí.

Jedni tvrdí, že tohle je naprosto normální a burkiny jsou druh plavek jako každé jiné, jen s tím rozdílem, že prostě vypadají jinak, než na jaké jsme my Evropané zvyklí. Brání muslimku tím, že tohle není šat, ve kterém by celý den vykonávala různé činnosti a pak se bezmyšlenkovitě vrhla do bazénu, aby roznášela bakterie.

A co je to, co tak strašně vadí té druhé půlce? Lidé si myslí, že muslimka šla do bazénu ve svém tradičním oděvu, ve kterém celý den trávila čas, a poté si šla v nich zaplavat. Oblečení je natolik podobné, že někteří Češi nedokážou poznat rozdíl mezi burkinami a jejich tradičním oblečením.

Dále upozorňují na jasná pravidla aquaparku, kde se píše, že do bazénu jsou povoleny pouze plavky, nebo plavecké úbory z přiléhavého materiálu bez doplňků a nepřípustné jsou oděvy jako spodní prádlo, kalhoty, či kapsáče.

Co si o tom myslíte vy? Pobuřuje vás, v jakém koupacím úboru se šla muslimka koupat?

Související články

Další články