Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Muslim popřál křesťanům veselé Velikonoce: Za pět hodin ho vyznavači islámu ubodali

Asad Shah byl podle svých sousedů velký lidumil.
Zdroj: twiter
Muslim Asad Shah (40) žil poklidným životem do té doby, než popřál svým spoluobčanům veselé Velikonoce. Občan skotského Glasgow byl o čtyři hodiny později přepaden a ubodán k smrti jiným muslimem.

Se šokujícím příběhem přišel britský Daily Mail. Člověk, který nikdy nikomu neublížil, bojoval za život v míru a uznával skutečné hodnoty, zemřel násilnou smrtí. Asad na Facebook napsal přání k Velikonocům. Doslova na sociální síti zveřejnil: „Hezký pátek a veselé Velikonoce! Zvláště mému milovanému křesťanskému národu.“ O čtyři hodiny později, tedy v devět večer, ho našli ležet v kaluži krve.

Asad se živil prodáváním novin ve svém stánku, kde ho právě útočník přepadl a pobodal, následně mu kopal do hlavy. Jeho zranění nebyla slučitelná se životem. Sice byl převezen do nejbližší nemocnice, tam ovšem zanedlouho zemřel.

Útočníka naštěstí dopadla policie a ponese za své činy odpovědnost. Pana Shaha měli lidé v okolí moc rádi a s jeho smrtí se jen těžko smiřují.

Související články

Další články