Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Musíte slyšet! Famózní výkon krásky z Hlasu položil Michala Davida na kolena! Takhle dobrá je snad už jedině Adele!

Jak to, že tahle holka nevydává desky v Americe, nemá za sebou prodané miliony nosičů a nevyhrála alespoň pět Grammy? Petra Magdová zkusila své štěstí v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska, kde způsobila naprostý poprask.

Když se v sále rozezněl její hlas, okamžitě bylo vidět, že všichni koučové zbystřili, kdo se za ním skrývá. Jako první se otočil Michal David (53) a po několika dalších tónech vstal, šel k pódiu, kde Magdová zpívala, a poklekl na kolena. To už se otočili zbylí koučové a Petře spolu s nimi tleskali i všichni v hale.

Z nečekaného projevu nadšení Michala Davida byl zaskočený i rocker Pepa Vojtek (48). „Michala jsem viděl do tohoto okamžiku klečet jen jednou – a to, když mě přemlouval, abych přijal roli do Kleopatry,“ řekl Pepa a Michal jeho slova podpořil. Chvíli poté se však o Petru strhla velká bitva. Kdo ji nakonec vyhrál, to uvidí diváci už ve středu večer na Nově!

Související články

Další články