Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Musel mlčet! Vladimír Škultéty alias Čočkin v seriálu zemřel, teď si ale hodně ulevil: VIDEO

+ Dalších 17 fotografií
Seriál Most!, který zaujal celé Česko, v pondělí večer vyvrcholil posledním dílem, který byl hodně emotivní. Promítání se uskutečnilo přímo v hospodě Severka, kde se velká část seriálu odehrává. V pondělí se sem sjeli všichni protagonisté a davy fanoušků. Pro eXtra.cz promluvil Vladimír Škultéty alias seriálový Čočkin, který v posledním díle zemřel.

Někteří herci cítili úlevu, že seriálové šílenství je za nimi, jiní naopak pociťovali smutek, že období nejúspěšnějšího seriálu poslední doby končí. Redakci eXtra.cz svěřil své emoce Vladimír Škultéty, kterého si televizní diváci zamilovali a v seriálu MOST! jeho smrt spojila prakticky všechny představitele, když se dějová linka odehrávala okolo jeho pohřbu.

„Hrozně jsem si natáčení užil. Na poslední díl se organizovalo společné promítání v Severce a vyrazilo mi to dech. Hrozně chci Mostečákům poděkovat, že přijali tu seriálovou nadsázku. Neustále jsem dostával až do sedmého dílu otázky, jak seriál skončí, a nemohl jsem to prozradit. Teď jsem vlastně svým způsobem rád, že to už máme za sebou,“ usmíval se seriálový Čočkin.

Co všechno prozradil, na to se podívejte ve videu.

Související články

Další články