Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Muradov reaguje na Vémolovo obvinění ze zranění: To se stává, krčí rameny a přiznal drsné údery

Makhmud Muradov promluvil o zranění Karlose Vémoly.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia/Se svolením Makhmuda Muradova
+ Dalších 8 fotografií
Zranění

Stačilo málo a mohl být mrtvý. To alespoň vyplývá ze slov samotného Karlose Vémoly, který aktuálně leží v nemocnici a zdá se, že tam ještě několik týdnů stráví. A z jeho tvrzení se může zdát, že je na vině jeho letitý kamarád Makhmud Muradov, který mu v posledních týdnech pomáhal s přípravou na již zrušený zápas s Patrikem Kinclem. Sám Mach to v rozhovoru pro eXtra.cz nijak nezastírá a říká, že takové věci se při tréninku v bojových sportech stávají. 

Zastavil Karlose Vémolu v jeho snu o znovuzískání pásu ve střední váze Oktagonu nechtěně jeho sparring partner Makhmud Muradov? Vše tomu nasvědčuje.

Zranění mu způsobil Muradov

„Jsem tu několikátej den a doktoři pořádně nevědí. Dělají se neustálé testy. Jisté je, že jsem měl extrémní zánět. Mně pár dní předtím už nebylo nejlíp, byl jsem neuvěřitelně unavený. Řešili jsme to už s doktorem Kolářem (přední český fyzioterapeut Pavel Kolář), že mám extrémní únavu po úderu do nosu při sparringu s Machem (pozn. red.: Makhmudem Muradovem). Udělal se mi pak zánět a už na to jsem bral antibiotika několik dní. Ale normální člověk by to asi… Normálně by to člověk cítil, že je nemocnej. Ale já jsem v tu chvíli myslím neudělal nic špatně. Cítil jsem se unavenej, ale taky jsem dost trénoval, takže jsem to bral jako normální věc,” řekl webu isport.cz Vémola.

Muradov: Takový je sport

Redakce eXtra.cz se obrátila právě na expartnera Moniky Bagárové. Ten nezastírá, že se to tak mohlo odehrát.

“Je to takový sport, to se stává,” odpověděl Muradov s tím, že zranění k bojovým sportům prostě patří. “Karlos radši zažije peklo tady na tréninku, než pak v zápase. Už kolikátý zápas mu pomáhám s přípravou a vždycky makáme na 150 procent. Trápím ho tady v kondici, dáváme silové tréninky, ve wrestlingu. Nějaký chytráci teď budou říkat, že wrestling nemám dobrej, viděl jsem nějaký komentáře. Ale myslím, že kdyby to bylo tak špatné, tak se mnou netrénuje. Jeden druhého tu musíme vždy zničit na tréninku a v přípravě tam asi fakt něco padlo. Pamatuju si, že jsem mu dal nějaký bomby do břicha a na žebra,” říká na rovinu Muradov, z jehož slov je zřejmé, že Vémolu rozhodně při trénincích nešetřil.

Karlos se vrátí ještě silnější

A to přesto, že tušil, že na tom není zdravotně dobře. “Karlose trápí zdravotní problémy dlouhodobě, ale je to blázen. I když ho něco bolí, tak i přes tu bolest vždy maká, dře a jde ke svému cíli,” sdělil Muradov, který nám odhalil, jak dlouho by Vémola měl být ještě hospitalizovaný. A to když odpovídal na otázku, zda ho v nemocnici navštíví, když ho do ní s největší pravděpodobnosti zřejmě právě on dostal.

“V blízké době se tam chystám, má tam být snad ještě dva týdny,” sdělil Mach, kterého jsme se jako zkušeného bijce zeptali, zda si myslí, že se ještě někdy Karlos vrátí do Oktagonu.

“To nevím, ale vím, jaký je to blázen. Teď se musí vyléčit, vyležet a myslím, že i po psychické stránce musí teď dost vydržet. Známe Karlose, myslím si, že se vrátí a bude silnější. Bylo už několik problémů - nahoru, dolů, jak říká i sám. Všichni kolikrát mysleli, že už skončí, ale vrátil se a ukázal, že člověk to prostě nemůže vzdát, když jsou nějaký problémy,” dodal Muradov.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy