Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Muradov pro eXtra.cz o rozpadu vztahu s Monikou Bagárovou: Nikoho jsem neopustil, ani jeden nejsme andělé

Makhmud Muradov promluvil o rozpadu vztahu s Monikou Bagárovou
Zdroj: Se souhlasem M. Muradova
+ Dalších 8 fotografií
EXKLUZIVNĚ

Sociální sítě i přes svátky intenzivně žily rozchodovou zprávou roku: zpěvačka Monika Bagárová (27) a MMA zápasník Makhmud Muradov (31), kteří spolu mají rok a sedm měsíců starou dceru Ruminku, už netvoří pár. Monika už své vyjádření poskytla hned po Štědrém dnu, Mach nyní pro eXtra.cz.

Makhmud Muradov: Nepřítel číslo 1?

„Ani jsem se původně vůbec nechtěl vyjadřovat, ale pár věcí můžu uvést na pravou míru,“ začal své povídání pro eXtra.cz sportovec Makhmud Muradov.

Ten se stal okamžitě nejnenáviděnější postavou českého internetu. Lidé krásnou Moniku Bagárovou milují a automaticky přijali za fakt, že uzbecký MMA bojovník je „neřád“ a za rozchod může výhradně jen on.

Nikoho jsem neopustil

„Mně je to jedno, co si o mně lidé myslí, co o mně píší nebo říkají. Mě jejich názor vůbec nezajímá. Důležité pro mě je jen to, že mám zdravou dceru a zbytek je mi šumafuk. Každý ať si myslí, co chce. Já vím pravdu. Nikoho jsem neopustil, nenechal. Všechno se stalo, jak se stalo,“ tvrdí mladík, kterému říkají přezdívkou Mach.

„Je to život. Každý den se někdo rozejde, někdo sejde, ale řeším se já,“ diví se jen.

Ani Monika Bagárová není anděl

Když se ho redaktor eXtra.cz zeptal, jestli se cítí jako viník rozpadu vztahu, odmítl to.

Za konec vztahu vždycky mohou oba. Netvrdím, že jsem ideální člověk. Nejsem anděl, ani Monika není. Ale jsem moc rád, že s ní mám dceru a že ji opravdu mám konkrétně s ní. Osud to prostě zařídil tak, že teď nejsme spolu. Respektuju to a vždy to respektovat budu,“ tvrdí pro eXtra.cz.

Zastání

„Kdykoli o ní uslyším něco špatného, pokaždé se jí zastanu. Je to člověk, který v mém životě něco znamenal a bude v něm dost znamenat dál. Je to matka mého dítěte,“ slibuje na závěr Makhmud Muradov.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy