Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Multijazyčný Michal David přečkával covid v teple: Pro eXtra.cz popsal situaci na Tenerife

Michal David přečkával covid v teple: Popsal situaci na Tenerife
Zdroj: Martin Procházka pro eXtra se souhlasem Michala Davida
+ Další 2 fotografie
eXkluzivní rozhovor

Hudebník Michal David (60) nám v exkluzivním rozhovoru prozradil, jak trávil korona krizi, kolik cizích jazyků ovládá i to, že připravuje nové album a videoklip.

Plné ruce práce

Hudebník Michal David (60) má plné ruce umělecké práce. Zrovna dotočil videoklip s novou česko-slovenskou teenagerovskou skupinou Mango, teď naší redakci prozradil, že se chystá vydat nové album plné svých zapomenutých ploužáků. Ty miluje, přestože je v rádiích moc často neuslyšíte.

Umí 6 jazyků

Michal strávil podstatnou dobu koronavirové krize na Tenerife. "Nějaké svoje věci jsem tam točil," prozradil redakci eXtra.cz známý zpěvák. Tam probíhala koronavirová opatření podobně jako v Čechách, ale se sluníčkem a pořádnou dávkou vitaminu D se přece jen dá krize zvládnout lépe. I to je jeden z důvodů, proč se zpěvák rozhodl odjet za hranice. Hudebníka jsme se zeptali, kolik jazyků ovládá.

Jazyky Michala Davida:

španělština

italština

angličtina

němčina

polština

ruština

"Všude musíte chodit povinně v rouškách, i na ulici," vysvětlil nám Michal situaci na Tenerife. "Restaurace otevřené jsou, ale jenom 50 % kapacity a sedět můžete maximálně po čtyřech," dodal s tím, že opatření jsou jinak podobná. Na pláži můžete být bez roušky, ale musíte dodržovat odstupy. "Po desáté večer jsme nesměli ven," prozradil pro eXtra.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy